Neden Desentaş

DESENTAŞ kuruluşundan beri, sektördeki teknolojik yenilikleri global olarak takip ederek, üretiminde kullandığı dünya markası makine, ekipman ve teknolojilerini her zaman yenileyerek yatırımlarını devam ettirmektedir. 20 yıllık tecrübesiyle, agregasından üretim tekniğine, kalite kontrolünden sevkiyatına kadar geçen tüm süreçleri, müşterilerine her daim en kaliteli ürün ve hizmeti sunma çabasıyla sektöründe aranılan marka olmayı ve sahip olduğu değerleri korumayı hedeflemektedir. 
 
Sahip olduğu 70 adetin üzerinde kalıplarıyla, farklı renk ve doku seçenekleriyle, toplam 350 adetin üzerinde ürün seçeneğini siz değerli müşterilerimizin beğenisine ve çözümlerine sunmaktan gurur duyuyoruz.
 
Kumlamalı Beton Parke taşları, Kilit taşları, Beton Bloklar, Yol / Bahçe / Refuj Bordür Taşları, Oluk Taşları, Kent mobilyaları, granit ve bazalt a muadil yeni nesil Terrazzo Karo yer döşemeleri , L basamak, lata basamak ve Prekast ürünleri ile inşaat ve yapı sektörüne, iç mekanlardan dış mekanlara, bina ve cephe kaplamalarına,  peyzaj alanlarından her çeşit yükseklikteki istinat duvarlarına kadar DESENTAŞ, DESTERRAZO ve DESENBLOK tescilli markalarımızla hizmet vermekteyiz.  
 
DESENTAŞ DA İHTİYACINIZ OLAN BİRŞEY MUTLAKA VAR!