Kalite Politikamız

Desentaş kuruluşundan beri üstün teknoloji ile agregasından üretim tekniğine, kontrolünden sevkiyatına kadar geçen tüm süreçte müşterilerine üstün ve kaliteli hizmet vererek sektöründe aranılan marka olmayı hedeflemektedir.
 
Desentaş uygun fiyatlarla kaliteli mal üretme prensibiyle müşterilerine ürün sunmaktadır. Kaliteli ürün yelpazesi ile pazar payını ve rekabet gücünü “sürekli gelişme” felsefesini içinde arttırmayı hedeflemektedir.
 
Desentaş  bu hedeflerine ulaşmak için sürekli eğitim ve iç denetimlerle desteklenmesi gerekmektedir. Bu amaçla Yasal ve ürün mevzuatları ile birlikte ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gereklerini içeren sistemini kurmuş olup, bu ilkeyi ana çalışma ilkesi olarak benimsemiştir.
 
Üretim faaliyetlerinin çevreye etkilerini kabul edilebilir sınırlar dahilinde tutmayı ve kirliliğini önlemeyi,
Taahhütlerimizi gerçekleştirirken en az miktarda enerji ve doğal kaynak tüketimini sağlamak.
 
Belirlediğimiz kalite politikası doğrultusunda tüm birimlerde kalite yönetim sistemi dokümanlarına uygun olarak çalışmasını sürdürecektir.
 
Kurulurken belirlediğimiz “kalite, güven, müşteri memnuniyeti” ilkelerini Desentaş ’da çalışan herkesin ortak çaba ve katkılarıyla yaşatacağımıza inanıyoruz. Bu kalite programını uygulayacağımızı taahhüt ediyoruz.